Rýchle vyhľadávanie

TuJePraca.sk > Zamestnávatelia > SPL Powerlines Slovakia > monter trakčných vedení

monter trakčných vedení

SPL Powerlines Slovakia

miesto práce:Nemecko
ponúkaný plat(platové podmienky):od 2500 do 3800 EUR
čistá mzda od 2200 do 3000 EUR
ďalšie výhody:trvalý pracovný pomer, perspektíva dlhodobého zamestnania
náplň práce:montáž a údržba trakčných vedení
pracovný pomer:plný uväzok
pracovná pozícia:Elektromechanik

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity,
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:Nemecký jazyk - mierne pokročilý
Anglický jazyk - mierne pokročilý
Vodičský preukaz:skupiny B
Vyžadovaná prax:prax v oblasti trakčne vedenia 2 roky

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:Dodávky a montáž trakčných vedení pre železnice, električky, trolejbusy a metro
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:Výroba, rozvod elektriny
Adresa spoločnosti: SPL Powerlines Slovakia
Národná 680/19
01001 ŽILINA
Kontaktné informácie:kontaktná osoba: Ing. Marian Kuchta
tel: +421903522020
email: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis >>