Rýchle vyhľadávanie

TuJePraca.sk > Pracovné agentúry > HRQ SK s.r.o. > Kuchár (Ostravice ČR)

Kuchár (Ostravice ČR)

HRQ SK s.r.o.

miesto práce:Česká republika
ponúkaný plat(platové podmienky):od 2050 EUR
53 000Kč
náplň práce:Požadujeme: - zkušenosti s provozem restaurační kuchyně - samostatnost, zodpovědnost, zájem o další vzdělání a rozvoj v oboru. Mzda: 2.050€ brutto / mesiac (53 000 Kč) Nabízíme: - možnost učit se novým věcem, atraktivní prostředí - možnost využívat služeb resortu, profesní rozvoj a další. Kontakt e-mailem viz výše. Volné místo kuchaři pro lokalitu Ostravice.
pracovný pomer:plný uväzok
pracovná pozícia:Kuchár

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:základné vzdelanie

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:Hotely, penzióny, ubytovne a pod.
Adresa spoločnosti: HRQ SK s.r.o.
Pribinova 25
81109 Bratislava
Kontaktné informácie:kontaktná osoba: Matúš Taraš
tel: 0903597904
email: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis >>