Rýchle vyhľadávanie

TuJePraca.sk > Pracovné agentúry > MONPER - Montagen + Personal > Elektroinštalatér Rakúsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko

Elektroinštalatér Rakúsko, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko

MONPER - Montagen + Personal

miesto práce:Zahraničie ostatné
ponúkaný plat(platové podmienky):od 2300 do 3500 EUR
platy závisia od kvalifikácie a počtu rokov praxe
náplň práce:Ponúkame prácu pre elektroinštalatéra na elektroinštalačné práce pri novo- a prestavbách, v oblastiach priemyslu a obchodu a riadiacich a komunikačných technológií, inštalačné práce, spracovanie objednávok od prípravy práce až po konečnú realizáciu. Požadujeme: vzdelanie ako Elektroinštalatér, montážny technik, elektrikár, vodičský preukaz B, vlastné vozidlo výhodou, zodpovednosť, schopnosť pracovať samostatne a v tíme, komunikatívna nemčina. Prosím v prípade záujmu a zaslania životopisu a dokladov o vzdelaní ma kontaktujte na adresu: tp@monper.ch
pracovný pomer:plný uväzok
pracovná pozícia:Elektromechanik

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Vzdelanie v odbore:elektrotechnické
Jazykové znalosti:Nemecký jazyk - aktívne
Vodičský preukaz:skupiny B

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:MONPER – Montagen + Personal je mladá personálna agentúra disponujúca bohatými skúsenosťami a pevnými základmi sprostredkujúca pracovné príležitosti prinášajúca pozitíva ako pre zamestnancov, tak i pre zamestnávateľa. Dobré vzťahy s oboma zúčastnenými stranami a dodržiavanie všetkých zákonom stanovených štandardov považujeme za naše priority. Našej dôležitej úlohy a zodpovednosti sme si všetci vedomí a preto k našej práci pristupujeme s maximálnou zodpovednosťou, sme našim klientom neustále k dispozícii, zaujímame sa o každého jedného spolupracovníka a pravidelne navštevujeme firmy, do ktorých sprostredkujeme náš personál. Práve vďaka tomuto úsiliu vieme vybrať pre každú pozíciu toho najvhodnejšieho kandidáta, čo vedie k spokojnosti a dlhodobej spolupráci s oboma zúčastnenými stranami. Trojuholník krajín (Rakúsko, Švajčiarsko a Lichtenštajnsko) je z hľadiska priemyslu oblasťou veľmi dynamickou a práca prekračujúca jednotlivé medzištátne hranice je u nás na dennom poriadku. Preto u nás nehrá úlohu v ktorom štáte sa jednotlivá pracovná ponuka nachádza, vždy sme schopní zabezpečiť ako profesijne tak i pracovnoprávne vyhovujúci personál. Na dennej báze pracujeme s jednotlivými podmienkami a zákonmi uvedených krajín a komunikujeme s príslušnými štátnymi orgánmi. Práve vďaka sprostredkovaniu pracovných príležitostí v trojuholníku krajín majú naši uchádzači jedinečnú možnosť sa zamestnať nielen rýchlejšie a pravidelnejšie ale aj vykonávať rôznorodú prácu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:Stavebný priemysel
Adresa spoločnosti: MONPER - Montagen + Personal
Kriessernstrasse 40
9450 Altstätten
Kontaktné informácie:kontaktná osoba: Maria Antalova
tel: +41 71 7578095
email: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis >>