Rýchle vyhľadávanie

TuJePraca.sk > Pracovné agentúry > HRQ SK s.r.o. > Čašník (Ostravice - ČR)

Čašník (Ostravice - ČR)

HRQ SK s.r.o.

miesto práce:Česká republika
ponúkaný plat(platové podmienky):od 1150 EUR
30 000 Kč
náplň práce:Požadujeme: • min. 1 rok praxe v oboru gastronomie • příjemný vzhled a vystupování • schopnost týmové práce a organizace svěřené práce • spolehlivost, komunikativnost, samostatnost Mzda 1.150€ brutto (30 000 Kč) Nabízíme: • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu • příspěvky na stravování přímo v areálu • další zaměstnanecké výhody formou benefitů v našem resortu (golf, wellness, bowling atd.) • zaměstnanecké benefity v podobě karty Gopass • příspěvek na sportovní aktivity v podobě karty Multisport • možnost zdokonalit své znalosti v oblasti gastronomie • pravidelné školení (kurzy víno, koktejly, destiláty, teplé nápoje atd.) • nástup ihned nebo po dohodě • možnost přivýdělku i formou brigády
pracovný pomer:plný uväzok
pracovná pozícia:Čašník

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:základné vzdelanie
Vyžadovaná prax:1 rok

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:Reštaurácie, bary, jedálne a pod.
Adresa spoločnosti: HRQ SK s.r.o.
Pribinova 25
81109 Bratislava
Kontaktné informácie:kontaktná osoba: Matúš Taraš
tel: 0903597904
email: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis >>